Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 9:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Nákupní podmínky


Objednávka je návrhem kupní smlouvy mezi dodavatelem - Dobrostav Company Praha, s.r.o., Na hutích 581/1, Praha 6, IČ: 28895207, DIČ: CZ28895207  - a zákazníkem, která vzniká závazným potvrzením objednávky prodávajícím.


Storno objednávky a vrácení zboží

Pokud kupující provede storno objednávky do 12 hodin od jejího uskutečnění, považujeme objednávku za zrušenou. Storno může kupující poslat e-mailem, případně provést telefonicky. Při stornu objednávky je nutné uvést celé jméno, e-mail a číslo objednávky.

Zboží, které budete zasílat zpět na naši adresu, musí být kompletní a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Neposílejte zboží na dobírku!

 

Právo Spotřebitele odstoupit od smlouvy

V souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty.

 

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Náklady na poštovné i balné, které kupující zvolil v objednávce, nese kupující a tyto náklady se řídí aktuálním ceníkem prodávajícího, který se nachází na internetových stránkách www.artcandle.cz
Při výměně nebo vrácení zboží si poštovné hradí zákazník sám.

Pokud si kupující bez předchozího písemného odstoupení od smlouvy nepřevezme zboží na místě určeném kupujícím a / nebo v časovém rozsahu, který si kurýr s kupujícím předem dohodl, vzniká prodávajícímu nárok na uplatnění náhrady za vzniklou škodu ve výši skutečných nákladů za pokus o neúspěšné doručení objednávky.

 

 

Ochrana soukromí


Při nakládání s daty se prodávající řídí platnými zákony ČR.

Prohlášení:

"Prohlašujeme, že při provozování internetového obchodu www.artcandle.cz jsou veškeré údaje pokládány za důvěrné a při nakládání s nimi je postupováno dle zákona č. 101/2000 Sb. Získané informace neposkytujeme třetím stranám."

Všechny údaje, které o sobě kupující poskytne prodávajícímu, jsou chráněny před zneužitím, nejsou poskytovány třetím stranám (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování služeb.

 

Reklamace

 

Reklamace se oznamuje zasláním e-mailu: artcandle@seznam.cz.

Oznámení reklamace musí obsahovat popis závad a číslo objednávky nebo faktury a emailový nebo telefonní kontakt.
Prodávající do 5 pracovních dní rozhodne o reklamaci a vyrozumí kupujícího emailem nebo telefonicky.
Vyřízení reklamace proběhne bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se zúčastněné strany nedohodnou jinak.
V případě oprávněné reklamace nahradíme zákazníkovi náklady na poštovné vzniklé zasláním reklamovaného zboží zpět prodejci. Náhrada poštovného bude zákazníkovi převedena na bankovní účet společně s částkou za reklamované zboží.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz